sobota 13. ledna 2018

Vlčí princezna

Jmenovala se Carol a byla to krásná vlčí princezna. Byla bílý nádherný vlk. Měla přítele Elwarda. Bydla štastně zadaná už tři roky, ale Elward byl člověk a ona vlkodlak. Jejich vztah byl zvláštní. I když oba byli jiné rasy tak se k smrti milovali. Carol měla sestru Rose. Ano byli to dvě vlčí sestry avšak Rose neměla v životě a lásce moc štěstí. I když Rose měla přítelkyni tak necítila štěstí. Její přítelkyně bydlí moc daleko a Rose má hodně celkových problémů takže se nemohou kvůli tomu vídat. Rose potřebuje pravou lásku. Ano Rose je na holky.
A svou sestřičku Carol miluje nadevše. Jedna žije pro druhou. Carol je starší než Rose, ale ne o moc. Carol je nádherný vlk, ale Rose je zase černý vlk. Obě běhají rádi po lesích a loví lidi. Milují chut lidského masa. Nenávidí lidi, protože lidé jim zabili rodinu. Ano lovci jim zabili rodiče a Carol a Rose se povedlo tehdy utéci a přežít. Obě jsou z královské rodiny.
Carol tak ovšem byla pro záchranu rodu nucena proměnit svého partnera ve vlkodlaka.
A tak to udělala. Proměnila Elwarda v to co byli oni dvě.
Carol se stala královnou a Elward králem vlkodlaků. A Rose byla stále princeznou.
Obě se milovali jako sestry. Silná sesterská láska. Sestry na život a na smrt. Všichni tři se mstili lidem za smrt jejich rodiny. Tak postupně začala vznikam nová královská smečka. Elwardovi a Carol se narodili malý vlkodlačátka. Rychle rostli ve zdatné silné vlky. A královská rodina se zase začala sbírat na nohy a rozrůstat. Jejich děti už měli své malé vlky a tak to pokračovalo dále.
Nakonec královská rodina měla tak sto vlků. Ano povedlo se Carol vytvořit mnohem silnější a oddanější smečku než jejich rodičům. A tak se celá královská smečka začala mstít lovcům. Lovci vymírali. Ale to jim nestačilo. Chtěli skoro vyvraždit lidstvo, ale jen tak aby stále měli co jíst. Nemohli vyvraždit úplně všechny lidi jinak by chcípli hlady.
Nakonec i Rose našla konečně svou vlčí princeznu.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...