sobota 13. ledna 2018

Upíří sestry třetí kapitolaTa dívka žije v hrobě. Je nemrtvá. Jako upír už se narodila. Je prvozrozený upíří démon.

Miluje noc a nechodí na světlo. Žije i ve svém zámku. V podzemních chodbách. Byla královna upírů. Nádherná a úžasná. Měla rudé oči a bílou kůži, dlouhé nehty na černou. Nosila smuteční černé viktoriánské šaty či rudé dlouhé elegantní šaty pro tu dobu. Měla rudo-černé dlouhé vlasy, které ji lemovali obličej. Procházela temné chodby svého paláce když ji zahlédla. Ostré zuby, ale tak překrásná! Dlouhé černé šaty a krvavý úsměv.

Podivnosti neznáma? Ani nevěděla jak se tam ocitla! Ale hned poznala, že je to nějaký vznešený upír. Pod ní ležely mrtvé lidi. V kaluži krve. Byla skoro půlnoc. Drawena nevěděla jak se tam ocitla ani kde přesně je a ani koho přesně vidí. Ale jelikož byla gothička a zajímala se o magii, a různé bytosti i bohy, démony věděla zhroba co je před ní, ale netušila, že je to osobně Rašmala Kain. Netušila, žese setkala se svou vyvolenou na to o čem ještě neměla ani páru. Moc si přála být upír. Démonický upír.
Ona na ni chvíli zírala, ale nekonec se po ni vrhla. Ano to Rasmala si ji přivolala do svého paláce. Už dávno si ji vybrala jako společníka na věčnost a svou pokrevní sestru.

Kousla ji do krku a pak ji dala svou prvotní upíří a démonickou krev. Potom ji zavřela do černé rakve a zapálila pět svícnů okolo rakve. Křeče v celém těle. To jen tělo postupně umíralo a srdce přestávalo bít. Po čtyřech dnech v černé tmě ji pustila z temnoty rakve. Zkontrolovat jestli už je proměna úplná. A byla. Drawena měla ukrutný prvoronozecký hlad. Rašmala ji už připravila jídlo. Tak dvacet lidských obětí na najezení. Drawena jen co ucítila pach pro ni neznámý šla po čichu a našla své jídlo. Hned se vrhla na první obět. Byla pořezaná. To cítila krev.Ano cítila tu vůni lidské krve až z toho mám absták na krev.

Takhle vysála všech zhruba dvacet lidských životů. Drawena měla krátké rezavo-černé vlasy a byla už tehdy gothic takže ted se v tom ještě více vyžívala. "Víš vůbec kdo jsem?" ptala se Rašmala. "Upír?" pronesla Drawena s úsměvěm. "Ano to je pravda, ale jaký? Přesněji?" dodala Rašmala. "No vždy jsem chtěla potkat Rašmalu Kain královnu upírů." pronesla zamyšleně Drawena."Já vím.Já vím..." zasekla se Rašmala. "To jsem totiž já." dodala zamyšleně.

Kdyby nemrtvý mohli dostat infart tak by ho Drawena právě dostala.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...