sobota 13. ledna 2018

U moře

Bylo teplo. Bylo léto. A Toby měl prázdniny a tak jeli s rodiči na dovolenou k moři. Toby uměl docela anglicky. No tak se šel Toby koupat do moře. Toby je emo. No a pak ho tam spatřil. Krásného kluka co vypadal podobně jako on. Toby měl přítelkyni, ale moc ho ten vztah neuspokojoval. Chyběla mu v tom vztahu ta nepopsatelná vášen co by láska měla mít. Nechápal proč se mu zalíbil. Nikdy předtím se mu nestalo, že by se díval po mužích, ale tentokrát to bylo jiné. Pozoroval ho jak skáče do vln moře. Ach s těmi mokrými vlasy mu přišel hrozně moc sexy. Toby netušil co to s ním sakra je.Vždyt je to přeci muž.

Ale nešlo odolat. Byl tak jiný. Nevěděl co mu na něm přišlo tak jiné a už vůbec nechápal to proč ho tak moc přitahuje. Toby skákal do vln aby se vzpamatoval. Jo byl zmatený a snažil se působit normálně. A tak začal blbnout v moři jako ostatní. Najednou je, ale vlny hodili k sobě. Narazili do sebe. 

Toby se lekl a omlouval se
mu a on odpověděl, že nic neděje, že to byli vlny toho moře. Což byla pravda.
A tak se seznámili. Zjistil jeho jméno. Rowa. Mluvil stejnou řečí jako Toby. Rowa. Řekl si Toby v duchu. Zjistil, že je tu též na dovolené a ve stejném hotelu jako Toby. To ho trochu vyděsilo když si představil co by se úplnou náhodou mohlo stát. Toby mu o své přítelkyni neřekl ani nevěděl proč. Měl plnou hlavu jeho. A jeho přítelkyně šla mimo jeho hlavu. Toby se zasnil. Rowa ho pozval do svého pokoje, že má už koupání dost.

A tak si vzali věci a šli k němu. Tak šli hrát hry. Měl tam notebook. A tak hráli a hráli různé hry. Toby se k němu přiblížil trochu blíže tak, že se jejich těla začali dotýkat. Rowa ho děsně moc přitahoval a ani nevěděl co dělá. Toby se najednou dotkl jeho ruky. A Rowa sebou škubl, ale pak se jejich ruce začali dotýkat intenzivněji. Nakonec se spolu vyspali. Rowa se do něj zamiloval. Rowa je totiž gay. A to Toby nevěděl. Toby mu stále neřekl, že má příteůlkyni a rozhodl se s ni rozejít, protože našel tu správnou smyslů zbavení vášen. Tu co by láska měla mít. Oba chlapci se do sebe zbláznili. Začali si užívat života. A jsou spolu štastný.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...