sobota 13. ledna 2018

Se smrtí v zádech tři- Dracova krutá lekce


Všichni byli štastný. Z jejich lásky. Až na Draca. Ale celá škola byla proti němu. Takže mohl akorát držet hubu. Draco se dostal do osamění. Všichni se obrátili proti němu. Ale mohl si za to sám. Jenže nikdo nevěděl, že též miluje Lenku. Takže je až moc žárlivý. Prostě miluje Lenku, ale tu získal Harry. Draco v koutě plakal ze zraněných citů a bylo mu smutno. Sice to byl zmetek, ale né tak úplně zlý. On spíše byl nucen dělat věci, které kolikrát sám nechtěl jen proto, že jeho rodina byla spolčena s Voldemortem a on byl nucen poslouchat na slovo. Takže ne vše co dělal bylo z jeho hlavy. Víte Draco to měl svým způsobem dost těžké kor když se proti němu ted obrátila celá škola. Takže zůstal úplně sám. Jeho rodina ho tlačila ke zdi a ted i všichni z Bradavic. I samotný Brumbál ho tlačil ke zdi za to jak se choval k Harrymu a spolku. Brumbál a Hagryd byli jako Harryho rodina.

Dracovi bylo i svým způsobem Harryho líto. I když byl navenek sobecký zmrdíček tak ve vnitru své duše byl až moc citlivý. Možná více než Harry a kdokoli z Bradavic. Draco se moc trápil. Nebyl zvyklý být úplně sám. Karty se obrátili. Harry je ted oblíbený a Draco nenáviděný. Harry získal mnoho pravých přátel a Draco plno nových nepřátel. Celá škola se mu smála. Když někam šel bavili se o něm a smáli se mu za to jak dopadl. Draco dostal krutou lekci. Avšak Harrymu mu začalo být Draca líto. Protože sám znal jaké to je být úplně sám a nenáviděný. Harry až moc dobře věděl co je samota. A tak za ním jednou šel, ale kvůli výsměchu, ale chtěl se o něm přátelsky dozvědět více. Harry se rozhodl, že si s Dracem usmíří. Tak za ním jednou šel a začal se s ním úplně normálně bavit.

Draco byl dost překvapený když po tom všem se najednou Harry s ním rozhodl mluvit. A ještě bez výsměchu. Postupně se s Dracem spřátelili. Harry pochopil Draca když mu hodiny vyprávěl svůj život. Harry se s ním spřátelil. Harry mu nakonec podal pomocnou ruku. Dracovi se to sice moc nelíbilo a ze začátku mu nevěřil a čekal od něj podraz, ale nakonec se přesvědčil, že to Harry myslí skutečně vážně. Nakonec po usmíření Harryho a Draca ho Bradavice přestali šikanovat a celkem ho tedy vzali meyi sebe. Draco se po této tvrdé a kruté lekci začal chovat více přátelsky a začal se chovat normálně a ne jako arogantní vůl. Byl moc vděčný Harrymu, že ho přijal a pomohl mu. Draco byl Harryho velkým dlužníkem.

Pokračování příště

Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...