sobota 13. ledna 2018

Se smrtí v zádech jedna- Zamotané vztahy


Harry si zrovna povídal s Hermionou když se zjevil Draco s klasickým posměchem. Harry se tentokrát ovšel nedal a ubalil Dracovi jednu pořádnou šlupku do nosu. Draco připosraný zmizel a Hermiona se zachichotala do své dlaně s tak zvláštní jisrou v očích. Harry byl Hermionou okouzlen, ale patřila Ronovi jeho nejlepšímu kamarádovi. A Harry není svině věděl, že jsou spolu štastný a tak je nechal. Zrovna přišel Ron a on je chtěl nechat o samotě, ale Ron Harryho přitáhl zpět k nim se slovy, že bez něj to není ono a Hermiona souhlasila. Byly jako jeho rodina, kterou nikdy neměl. Tolik si přál mít svou rodinu jako každý kolem něj, ale on to štěstí neměl. Jeho rodiče zabil Voldemort ten jehož jméno se neříká. Harry na to musel stále myslet. Nemohl toto dostat z hlavy a Hermiona se ho pokusila rozesmát když po Ronovi hodila obřího černého pavouka. Ron zaječel jako baba a Harry se otočil a usmál se. Usmál se na Hermionu a zasmál se a pak Ronovi z obličeje sundal toho pavouka a Ron mu moc děkoval s vražedným pohledem na Hermionu.

Harry se zachetal ještě více. " No to je vážně vtipné!" zasténal Ron s výrazem jako by byl zrovna na velké. Stáli na dvorku Bradavic takže se chichtali i ostatní v zádech. Gregory poplácal Rona po rameni " To chce klid... Je to jen sranda." a usmál se na Rona. Ron se překvapeně zadíval na Gregoryho. Vůbec to nepobral. Zašklebil se ještě více.Pak kolem Harryho prohopsala Lenka a skočila Harrymu kolem krku. Brala ho jako jediného a nejlepšího kamaráda. Harry a Lenka se měli moc rádi. Myslím, že jejich vztah byl silnější než přátelství i to nejlepší. Myslím, že do sebe byli zamilovaný až po uši, ale nedokázal to jeden druhému říci či si něco takového vůbec sami v sobě přiznat. Ano je to tak. Jsou do sebe zamilovaný. Avšak jejich láska je šílená, vášnivá a na život a na smrt. Natož Ron s Hermionou se jen škádlí jako malé děti a jsou všem pro smích. Jak se pořád dohadují a hašteří. Hold to jsou rebelové. Gregorymu se zase líbila Ginny. Ale nechtěl ji to říci, ne že by nedokázal, ale prostě ji chtěl jen zasněně pozorovat.

Ano velice zamotané vztahy. Nakonec divadlo muselo skončit a jít na hodiny. Takže se rozešli do učeben. Harry, Ron a Hermiona byli nějací unavení, ale natož Lenka ta je a bude vždy čiperná a plná energie to jí Harry docela závidí. Harry, ale není povahově závistivý a nepřejícní jako třeba Malfoy. Snape rozháněl všechny na hodiny se svým klasickým přísným pohledem a postojem. Bylo zrovna po Vánocích a nový školní rok. Po poslední hodině byl ještě fanfrpál no tentokrát se na to Harry tvářil kysele. Byl myšlenkami u Lenky. Takže ho z myšlenek vyrušil Snape s otázkami k učivu, ale on byl úplně mimo. Takže ho Snape napomenul aby dával pozor. Venku sněžilo. A sněžilo. V Bradavicích byli klasické mrazíky. Po vyučování byli přípravy na fanfrpál. Harryho tentokrát z koštěte nemusel ani Draco opět shazovat Harry to z vyčerpání dokázal tentokrát sám. Když se snažil chtit zlatonku zabořil do přímo do země. Harry nebyl nějak ve své kůži. Něco ho moc trápilo, ale nikdo nevěděl co. Žeby si konečně přiznal, že miluje Lenku??

Pokračování příště

Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...