sobota 13. ledna 2018

Se smrtí v zádech dvě- Tři páryAno Harry měl při fanfrpálu v hlavě Lenku. No spíše už celý den. Nemohl ji dostat z hlavy. Že by se nám Harry zamiloval? Už to tak nějak vypadá. Ron byl s Hermionou. I když se škádlili tak se moc milovali. A Harry a Lenka spolu měli zvláštní vztah. Až na to, že ani jeden neměl odvahu si vyznat své upřímné city. A tak balancovali meyi přátelstvím a láskou. Po fanfrpálu šli všichni do svých komnat až na Harryho. Zasněně a úplně smyslů zbavený pozoroval Lenku. Hned po fanfrpálu mu Lenka skočila opět kolem krku. Bála se o něj jak to zabořil do země. Lenka tušila co se s Harrym děje. No Lenka ho znala nejlépe. Oba viděli to co jiní ne. Oba byli jiní než ostatní a asi proto si tak mocd rozuměli. Harry najednou políbil Lenku. A Lenka se nechala. A tak se v objetí líbali. Vypadali spolu tak štastně. Hermiona je zahlédla a jen se usmála a běžela za svým Ronem. Od té doby si Harry a Lenka řekli své ano. A konečně si dokázali říci své city k sobě.

Ano konečně se dali dohromady. Harry a Lenka jsou od této chvíle svoji. Moc se milují. Na život a na smrt. Jeden by pro druhého zemřel kdyby to bylo nutné.Gregory se odvážil říci Ginny své city. Dal ji rudou růži a řekl ji, že ji miluje. Ginny mu skočila kolem krku a políbila ho. Gregory byl štěstím bez sebe. Že má svou lásku Ginny. To se nám to Bradavice začínají párovat, ale to je dobře ne? Ginny se Gregorymu svěřila, že ho miluje už od první chvíle co ho spatřila v Bradavicích, ale jen se bála toho, že by ji odmítl. Takže z nich vznikla skvělá parta. Harry a Lenka, Ron a Hermiona a Gregory a Ginny. Šílená, ale nejlepší parta. I když se občas škádlili tak byli všichni nejlepší přátelé na život a na smrt. Draco jim záviděl a snažil se je rozhádat, ale to se mu nedařilo a to ho hodně štvalo. Dělal jim naschváli aby se rozhádali, ale nakonec vždy přišli na to, že to byl opět a zase Draco kdo to udělal. Kdo jiný taky??

A to Dracovi nedarovali. On byl jeden proti čtyřem. Jeho milí bodigárdi se na něm nakonec ještě svezli. Měli z něj hroznou srandu. A přestali mu v těch naschválech pomáhat a spíše už jen tiše se smíchem pozorovali válku Draco verzus Ron, Hermiona, Harry, Lenka, Gregory a Ginny. Ano celé škole byl Draco pro smích. I jeho milím bodygárdům. Byla to vážně sranda je pozorovat. Avšak Draco to nakonec vzdal. Prohrál válku s nimi a to ho děsně štvalo. Ale viděl, že celá škola stojí při nich a ne při něm. Protože celé Bradavice jim tu lásku a štěstí přáli až na Draca. Jak jinak, že? Musel se s tím hold smířit, že je nerozdělí i když se bude snažit sebevíc a ještě se na něm sveze celá škola i s Brumbálem a Hagrydem, kteří při nich stojí nejvíce a chrání jejich lásku aniž by o tom kdokoli věděl. Byla za ně ráda celá škola Bradavic.

Pokračování příště

Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...