sobota 13. ledna 2018

Na křídlech lásky

Diana byla osamělá dívka, která nikoho neměla. Byla uzavřena do své fantazie a své mysli mimo realitu. Lítala v obláčkách na hřbitově. Neměla žádné kamarády a tak si chodila na hřbitov číst horory či je kreslila černou tuží. Chodila celá v černé. Byla gothic. Toužila po opravdové lásce, kterou nedostávala. Byla depresivní a řezala se do celého svého těla žiletkami. Milovala ten pohled na tu tekoucí krev. Fascinovalo ji to. Byla posedlá krví a upíry. No ona byla vlastně upír. Byla to upíří princezna. Milovala noc a nesnášela kříže i když ji nezabili. Ano je to upíří princezna, ale nikdo o tom neví. Diana je démonický upír. Proměnila ji přímo královna upírů. Ano královna upírů si vybrala přímo ji.

To královna upírů ji stvořila jako své dítě a sestru. Diana ve své pravé podobě má dlouhé blond vlasy a obří krásná černá křídla a černé oči. Ale nikdo její pravou podobu nevidí.
Je to překrásná upíří princezna. Prahnoucí po krvy. Je hrozný psychopat. Miluje lovení lidí. Ráda si se svým jídlem pohrává. Ráda si hraje s lidskou mzslí. S jejich myšlenkami. Ráda jim do hlavy dává temné děsivé vize. Miluje děšení lidí. Pár lidí díky jejím vizím dostalo infark. A ona se jen ve stínech šíleně smála. Byla to necitelná mrcha, ale jen co se týče lidí. Lidi nenávidí ze všeho nejvíce. Uvitř ní spí čistá temnota. Je překrásný démon smrti a noci. Je šibalská a pszchopatická krvavá lady. Miluje noční oblohu. Miluje pohled na měsíc. Noc ji vždy fascinovala i když byla jen v té době člověkem.

Lidé ji zničili život a tak ona začala ničit životy lidem. Mstila se krutě lidstvu za to co ji vše udělali.
Takhle se zase jednou toulala v noci po hřbitově když ho tam spatřila.

Byl to člověk, ale jaký. S tak zvláštní energií.
Byl celý v černém a měl dlouhé nádherné vlasy. Milovala muže s dlouhými vlasy. Byl překrásný na to, že byl pouhý člověk. Jen co ho tam spatřila vrhla se mu po krční tepně a dala mu svou krev. Už bylo rozhodnuto kdo bude její princ na černém koni. A dle upířích zákonů nesměl odmítnout a když odmítne bude muset zemřít. To jsou kruté upíří zákony. Se, kterými není dobrý nápad si zahrávat. Jenže Diana se do něj zbláznila. Hráblo ji ve věži a prostě ho musela mít. Musel být ten boží krasavec její! A když si něco umanula šla si pro to doslovně i přes mrtvoli. Proměnila ho.
On se ovšem do Diany hned zamiloval. U ní to byl především sexuální chtíč, ale on se zamiloval.
Měli spolu upíří svatbu na onom hřbitově. A jsou spolu štastný až na věky

A spolu se mstí lidem za to jak jim za jejich lidského života ublížili. Oba byli díky lidem citově zranění a tak se mstili lidstvu společně.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...