sobota 13. ledna 2018

Magická noc první dílStála na verandě a pozorovala noční oblohu. Její modrè vlasy vláli ve vetru. Hvězdy se třpytili na temné obloze jako perly či drahokamy. Taková chladná krása. Pozorovala opět polární záři na tajemné obloze noci. Milovala tyto pohledy nemohla se jich nabažit. Ten samý neměnný výhled, ale pokaždý byl jiný a výjimečný. Stejný, ale jiný milovala to. Nejraději měla zelenou a rudou záři. Mezi hvězdami noci. Černá temná noc a v ní ty nádherné barvy. Noční obloha stejná a při tom úplně jiná. Představovala si jak ona a její láska spolu tančí mezi ledovci u jezera v této nádheře. Byla to temná romantická duše. V tomto údolí nežijí jen lidé, ale i různé bytosti. Ano v těchto končinách žije vše možné i nemožné. Můžete zde potkat jak víli tak skřítky tak i různé anděli. Andělů je zde mnoho. Její modré vlasy poletovali ve vzduchu do její bledé tváře. Ona je elfka a její láska je anděl a její nejlepší kamarádka vlčí anděl. Merry Morre je láskou Rew. Rew Nordicová je elfka a princezna elfů avšak žijí zde všichni v míru. Rew je nádherná elfka. A její nejlepší kamarádka má zelené vlasy a velká černá křídla. Avšak Rew má zase černo-bílá křídla a Marry červeno bílé křídla. Jsou skvělá parta.

Rew Nordicová je překrásná. Ráda dovádí po nocích v polární záři pod hvězdnou oblohou. Miluje cachtání se v prameni v polární záři, který mám kousek od domu u skal. Je samotářská, ale i společenská. Podle toho jakou má zrovna náladu. Někdy posílá celý svět do prdele a někdy se zase směje s přáteli. I přes to, že je princeznou elfů je to bipolární elf. Ano elf co trpí bipolární afektivní poruchou. Je zvláštní. Má blízko k lidem, ale zároven je nénávidí za to jak ji ublížili. Je elf s částečně lidskou duší i když lidstvo nenávidí. Z jedné strany je spíše temný elf i když není přímo zlá. Je spíše moc zahořklá a nenávistná vůči lidem za to jací jsou. Je to královna severu. Ano elfská bipolární královna severu. Já vím je to šílená kombinace, ale je to tak. Je z královského rodu Elfů. Vládkyně velkého Severu. Je z vládnoucí rodiny. Ano, ano ano je to tak.

Sice žije sama v jednom domě u skal, ale to si sama vyžádala. Chtěla být blíže přátelům a polární záři. A její dům je přímo v ní. Navíc to má blízko do pramenu. Takže takto je spokojená. Miluje Merry Morre. Tak moc. Touží po něm celým svým srdcem. Je její největší láskou, ale nikdo o její lásce k němu neví. Nechce aby to kdokoli veděl. Konec konců ani on to neví. Skrývá se emoce a city v sobě. Protože tam jsou v bezpečí. Už nikomu nevěří na sto procent. Hodně lidí i bytostí ji ublížilo. Takže se stáhla do sebe. Je to tak lepší pro všechny. Ani nikdo neví, že se pokusila několikrát o sevevraždu díky lásce a svým uzavřeným citům. Ale nedokázala mu to říci. Ne ted ne. Není správná doba. Ale bude někdy? Kdo ví?

Pokračování příště

Žádné komentáře:

Okomentovat

Tanec uprostřed hvězd Do vesmíru vjezd Tanec s mraky na obloze A spaní na duze Tanec v louce plné květů Propojení dvou světů Víli kol...